سایت دمت گرم|سایت دمت گرم

dametgarm

تبلیغات


دسته ها
 • اخبار
 • اس ام اس
 • بیوگرافی
 • جوک
 • داستان
 • سرگرمی
 • عکس
 • موزیک
 • آمار سایت
        فروشگاه

  --------------------------------------------------------------------------------------

  داستان کامل سریال شمیم عشق

  %داستان کامل سریال شمیم عشق

  سلن سویدر بازیگر نقش توپراک خواهر هاوا که در یک فصل و نیم سریال شمیم عشق ایفای نقش می کرد در همان نقش وارد سریال عمر گل لاله می شود .این برای نخستین بار است که برای بازیگری چنین اتفاقی می افتد .


  مورات ایفا کننده نقش یوسف بعد از اینکه حدودا در ۲ فصل از سریال بازی می کند تصمیم می گیرد از سریال جدا شود . این تصمیم او به خاطر ایفای نقش دیگری بوده است اما تنها پس از ۴ قسمت ، سریال جدید مورات تمام می شود .

  همسرش بیرجه بازیگر کارکتر هاوا نیز پس از جدا شدن مورات ،تقاضای مرگ کارکترش را می دهد و با مرگ هاوا و یوسف بیرجه و مورات از سریال جدا می شوند .اما سریال همچنان با وجود مرگ دو کارکتر اصلی ادامه می یابد و به جای دو بازیگر اصلی نقش های جدید اضافه می شود .حتی برای مراسم ختم کارکتر هاوا خواهرش توپراک از سریال عمر گل لاله دوباره به این سریال می آید و در یک قسمت آن بازی می کند .

  پس از مرگ دو کارکتر اصلی سریال ، دو نقش جدید اضافه شده  بوراک هاکی و ملیسا اسلی پاموک که بازیگر نبوده و هیچ تجربه ای نداشته وارد سریال می شوند که موضوع تمسخر بسیاری از گوشه نویسان بوده ،حتی هر دو بازیگر جدید سریال با صدای اصلی خودشان بازی نمی کنند و برای آنها صداگذاری می شود .

  موضوع : در فصل اول دو خواهر هاوا و توپراک عاشق مردی ثروتمند بنام یوسف می شوند که بسیار خوش گذران بوده و از دختری بدون ازدواج با رابطه ای یک شبه دارای فرزندی شده .مادر او شب دنیا آمدنش میمیرد و یوسف که فرزندش را به خانه آورده باعث دردسر او می شود .مادر یوسف در شهر به دنبال مادری می گردد تا بتواند نوه اش را شیر دهد و توپراک که تازه دخترش را از دست داده این مسئولیت را قبول می کند . توپراک از همسرش اجازه گرفته و به خانه یوسف می رود و آنجا عاشق او می شود و اما خواهرش هاوا را نیز با خود می برد .هاوا نامزد بوده اما به ثروت بزرگ یوسف چشم می دوزد و کم کم از او خوشش می آید و به دنبال نقشه برای نزدیک تر شدن به او می شود .اما به دلیل اختلاف بین بازیگرها و جدایی آنها از سریال در سناریو تغییرات زیادی انجام می شود .

  توپراک که کارکتر اصلی سریال بوده به دلیل حسادت زیاد بیرجه به نزدیک شدن سلن سویدر و همسرش مورات از سریال جدا شده و به عمر گل لاله می رود به همین دلیل یک سقوط شدید پیدا کرده و موضوع سریال و سناریو کلا تغییر پیدا می کند ،همین آمار بیننده پایین سریال را پایین تر نیز می آورد .

  در فصل دوم به دلیل رفتن توپراک و ازدواج او با چنار ،کارکتر جدیدی وارد سریال شده و جنگیدن بین هاوا و این کارکتر برای یوسف را نشان میدهد که موضوعات تکراری بین آن بیشترین شکایات از سریال بوده .

  در اواخر فصل دوم نیز با مرگ یوسف تغییرات بزرگی ایجاد می شود و پس از مدت زمانی نیز هاوا هم میمیرد و از سریال بیرجه جدا می شود .

  تبلیغات
        نظرات

  8 پاسخ به “داستان کامل سریال شمیم عشق”

  1. گیتی می‌گه:

   سلام میشه لطفا خلاصه فصل سوم سریال شمیم عشق رو بذارید؟ ممنون میشم

  2. بهاره می‌گه:

   اگه میشه بگید سریال شمیم عشق چند قسمته

  3. ناشناس می‌گه:

   میشه متن اخرین قسمتش بگذارید

  4. سانی می‌گه:

   واقعا توپراک به این دلیل از سریال جدا شد و به سریال لاله رفت؟خاک بر سر حوا کنن بدبخت عقده ای جو گرفتتش فکر کرده یوسف واقعا میخواد به توپراک نزدیک بشه خوبه توپراک خودش در اصل نامزد بازیگر نقش چنار تو سریال لاله هست یوسف رو میخواد چیکارتازه اونطور که من شنیدم حوا و یوسف بعد سریال شمیم عشق با هم ازدواج کردن نه قبل این سریال پس چطور با عقل ناقصش تونسته حسادت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرگ بر حوا

  5. آیدا می‌گه:

   واقعا سریال مسخره ای توی این سریال یه نفرم آدم نیست همه از سر همن مهوع وبدترین سناریو رو داره

  6. الهام می‌گه:

   واقعاکه عشق و احساس رو به بازی میگیرید

  7. سارا می‌گه:

   واقعا مسخرست.به چه راحتی با احساسات بازی میکنن.آخه توپراک بدبخت چه سرنوشتی داره ها

  8. [...] دوستان عزیز از این پس میتوانید داستان کامل سریال شمیم ع… [...]

  پاسخ دهید

  تبلیغات
  ابر برچسب
  X بستن تبلیغات